Švenčionyse duris atvėrė sporto klubas „Grifas“

Paradoksas, kai Lietuvoje masiškai uždarinėjami sporto klubai, Švenčionių rajone sporto klubų veikla plečiasi. 2018 m. vasario 7 d. lankytojams duris atvėrė sporto klubas „Grifas“ Švenčionyse (Taikos g. 4). Įsikūrusiame sporto klube yra moderniausia įranga, lankytojai galės rinktis profesionalius sporto treniruoklius, taip pat ir kardiotreniruoklius. Klientų patogumui įrengta bokso salė, treniruoklių salė, rūbinės ir dušinės, moderni vėdinimo sistema.

Sporto klubas, kurio vadovas Dainius Juodgudis, „gimė“ prieš 20 metų. Dainius Juodgudis nuo vaikystės sportavo, o jau nuo 17-os metų gyvenimą paskyrė jėgos trikovei. 2002 metais sporto klubą Dainius atidarė privataus namo rūsyje. Sporto klubas ten veikė iki šiol, bet norinčių sportuoti vis daugėjo, o rūsyje jau buvo ankšta, todėl jis kreipėsi į rajono savivaldybę dėl naujų patalpų, kurias savivaldybė suteikė. Naujo sporto klubo atidarymas Dainiui Juodgudžiui buvo kaip dar vienas gyvenimo laiptelis aukštyn. Sportas Dainiui yra viskas: kiekvieną dieną didžiąją dalį dienos jis praleidžia ne tik sportuodamas, bet ir treniruodamas kitus. Per klubo gyvavimą Dainius išugdė net 20 Lietuvos čempionų, o pats net 22 kartus yra tapęs Lietuvos jėgos trikovės čempionu bei pasaulio ir Europos vicečempionu.
„Naujame sporto klube norime kiekvienam būsimam klientui perduoti savo žinias, entuziazmą ir šilumą, būtent todėl pats dirbsiu klube ir pasistengsiu pasidalinti svarbiausia per visą gyvenimą sukaupta patirtimi. Džiaugiuosi, kad pagaliau savivaldybė išpildė mano didžiausią svajonę ir davė puikias patalpas, kuriose ir atidariau šį sporto klubą, kuriame galėsime pradėti jau šiek tiek rimtesnę veiklą ir turėsime galimybę kviesti sportuoti visus norinčius. Didelė padėka visiems, kurie prisidėjo prie klubo įkūrimo. Džiaugiuosi, kad mūsų meras Rimantas Klipčius labai daug dėmesio skiria sportui. Kai yra didelis palaikymas, tuomet yra ir didelis noras tobulėti ir siekti naujovių“, – sakė klubo įkūrėjas. Dainius Juodgudis pabrėžia, kad sportuoti vilios ne tik žiniomis, bet ir puikiais pasiūlymais. „Pastebėjome, kad žmonės mėgsta ateiti sportuoti po darbų, todėl dirbsime net iki 21 val. vakaro. Norime, kad ateiti sportuoti spėtų visi norintys! Taip pat norime, kad visi turėtų galimybę gauti nemokamą informaciją apie savo sveikatą, todėl žadame neimti papildomų mokesčių už treniruočių planus – tai bus mūsų dovana jums, o klubo nario mokestis neribotą laiką ir neribotomis valandomis sieks tik 15 Eur per mėnesį“, – džiaugiasi D. Juodgudis.
Viena iš pirmųjų dovanų bendruomenei – visą vasario mėnesį vyks atvirų durų dienos, kurių metu bus galima susipažinti su klubo „Grifas“ personalu, išbandyti treniruoklių salę ir pasikonsultuoti rūpimais klausimais. Visi norintys laukiami pirmadieniais – penktadieniais nuo 14 val. iki 21 val., šeštadieniais – nuo 10 val iki 15 val. Taip pat atidaryta ir grupinių užsiėmimų salė, kurioje Švenčionių rajono sporto centro treneris Tadeuš Černiavskij ves bokso treniruotes. Laukiami visi, tegul rajono visuomenė būna sveika, stipri ir moderni!
Atidarymo proga klubas sulaukė gausybės svečių. Šventėje dalyvavo sportui neabejingi švenčioniškiai. Pasveikinti sporto bendruomenės atvyko Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Vilniaus apskrities bokso federacijos direktorius Antanas Arėška, Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova, Švenčionių rajono sporto centro direktorius Artūras Paulauskas, Švenčionių rajono seniūnai, Švenčionėlių bendruomenė „Bičiuliai“, Švenčionėlių kultūrizmo klubo vadovas Gintautas Steckis ir kiti garbingi Švenčionių rajono svečiai.
Švenčionių rajono savivaldybės meras džiaugėsi, kad yra tokių žmonių kurie turi gerų idėjų ir tos idėjos yra įgyvendinamos.
„Dainius yra būtent tas žmogus, kuris savo entuziazmu sportui nuolat kuria naujas idėjas ir investuoja į sportą. Džiugu stovėti šiandien čia ir džiaugtis, kad mūsų rajone atsidarė sporto klubas, kurio lygis yra tikrai labai aukštas“, – įteikdamas dovaną sakė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius.

Švenčionių rajono sporto centro informacija ir nuotraukos.

Simbolinę atidarymo ceremonijos juostelę kirpo klubo savininkas Dainius Juodgudis ir Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius.
Visi šventės dalyviai.
Klubo savininką (dešinėje) sveikina (iš kairės) tarybos nariai Jolanta Jurkuvėnienė ir Kęstutis Savickas, Jan Paškevič ir Juozas Mikštas.
Savininką Dainių Juodgudį sveikina kolega – Švenčionėlių kultūrizmo klubo vadovas Gintautas Steckis.